Депутати за новий міст саме у Кременчуці
31 січня 2017, 12:56

Депутати кременчуцької міської ради більшістю голосів підтримали звернення голови фракції «Батьківщина» Олександра Головача про побудову нового мосту саме в Кременчуці.

Народні обранці вважають недоцільним будувати міст у Горішніх Плавнях, оскільки такий об’єкт ні в якій мірі не сприятиме зниженню навантаження на мостовий перехід через річку Дніпро. І що міст у Горішніх Плавнях буде невиправданим об’єктом.

Як повідомляє сайт Кременчуцької міської ради, у попередні роки для проектування та будівництва нового мосту у Кременчуці було проведено масштабну підготовчу роботу та витрачено чималі бюджетні кошти. У 2006 році на проектні роботи побудови мосту у Кременчуці було виділено 10 мільйонів гривень з державного бюджету. Проектні документи пройшли майже всі узгодження в міністерствах та відомствах, але після зміни складу Кабміну остаточного схвалення ТЕО не відбулося, а подальше проектування вкотре було припинене. До речі, на коригування існуючого ТЕО будівництва мосту було передбачено ще 35 млн. грн., але  до сих пір питання залишається не вирішеним.