Поліцейський та підприємець посварилися через продаж алкоголю в нічний час
12 січня 2017, 17:03

Рішення про заборону на продаж алкоголю у Кременчуці у нічний час обговорили на семінарі для підприємців 11 січня.  

Прийняте у грудні минулого року дане рішення заборони алкоголю в Кременчуці з 22-ої і до 8-ої ранку — поліцейські вважають раціональним. Оскільки за їх словами, за статистикою близько 80% правопорушень здійснюються особами у стані алкогольного сп’яніння. Насамперед поблизу тих споруд, де відбувається торгівля алкоголем у нічний час. А від цього страждають також і мешканці прилеглих будинків.

На що пролунало категоричне обурення однієї із підприємців із залу. За її словами, така заборона зініційована поліцейськими через бажання відпочивати у нічні зміни чергування. Натомість для підприємців та продавців продаж у нічний час — основний дохід, до того ж податок від продажів йде у казну міста. І додала: “А якщо я продовжуватиму продавати?”

“У таких випадках накладатимемо штраф від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів,” — відповів представник патрульної поліції Кременчука.

Таке рішення, на думку правоохоронців, перш за все вплине на свідомість громадян, пропагуючи не розпивати алкогольні напої у громадських місцях, скверах та парках. А подібну практику можуть і мають приймати на загальнодержавному рівні.