Директор ліцею: «Відміна батьківських внесків – це пшик»
17 січня 2017, 15:51

Депутат Кременчуцької міської ради Тетяна Сідерка і журналісти відвідали кременчуцький ліцей № 11, щоб подивитися: як здійснюється харчування у школі і як відбувається ремонт спортзалу.

У ході перевірки в їдальні, виявилося, що не працюють деякі крани умивальників також відсутнє мило. Але на кухні було все в нормі.«До кухні претензій немає, а в самій їдальні — дезорганізація», — вважає депутат Сідерка. При відвідуванні спортзалу, візитери побачили: там повним ходом тривають ремонтні роботи.

Керівник фірми, яка проводить ремонтні роботи — Сергій Галата, повідомив, що термін здачі об’єкта — останній дзвоник. Але, за його словами, будівельники завершать внутрішні роботи через 2 — 3 тижні. Вартість ремонту близько 3 млн. грн. Разом з тим, дах капітально не був відремонтованим. Однак проведений поточний ремонт покрівлі, на що ремонтники дають два роки гарантії.

Сам Сергій Галата каже, що дах відремонтував за свій рахунок, а пізніше на капремонт даху буде оголошений тендер.

У той же час, візит депутата і журналістів до навчального закладу, директор ліцею Наталія Бикова зустріла «в багнети». Лунали звинувачення. Серед цитат директора — депутату: «Я підозрюю, що ви канючите гроші і потім від мене хочете, щось матеріальне»; «Вам п’ятьох дітей треба утримувати, але у мене грошей немає»; «Ваша реформа з грошима батьків сумнівна і юристи з нею не згодні»; «Відміна батьківських внесків — це пшик.»

Директор ліцею заявила, мовляв, підозрює, що Тетяна Сідерка лобіює інтереси фірми з продажу миючих засобів, але конкретну назву фірми не вказала.

На багато питань Бикова відповідала тим, що відправляла то до мера Віталія Малецького, то — до підрядника. Також директор ліцею розповіла, що школі на 2017 рік дали недостатньо грошей на всі потреби.

«З батьківськими внесками взагалі — повний аут. Я дивлюся школи отримали бюджет, але поки не зробили жодної заявки на фінансування. Що вони в дні канікул робили? А потім у них ті ж миючі засоби закінчаться і тоді вони заявлять, що потрібна допомога батьків. Відповідально заявляю — гроші на потреби шкіл в бюджеті закладені і в тому числі на зарплату техперсоналу», — сказала Тетяна Сідерка.

Також вона зазначила, що і надалі буде відвідувати школи і дитсадки, де перевірить якість харчування і не беруть чи з батьків благодійних внесків.