Полтавська область — серед найпасивніших у прибиранні сміттєзвалищ
18 січня 2017, 14:32

Такі дані оприлюднив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак. Аналіз зроблений за мотінорингом Інтерактивної мапи сміттєзвалищ України  www.ecomapa.gov.ua.

За його словами, серед найактивніших у прибиранні сміття  — місцева влада Київської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської та Житомирської областей.

Серед найпасивніших – Одеська, Полтавська, Херсонська, Львівська області та м. Київ.

За словами Міністра,  аналіз онлайн звернень свідчить, що впродовж 4 місяців роботи даної карти прибрано майже 40% сміттєзвалищ, дані про наявність яких зазначені на мапі.

Як пояснює Урядовий портал, сервіс  постійно оновлюється. Кожен громадянин може зайти на сторінку сервісу www.ecomapa.gov.ua, зареєструватися і залишити повідомлення про сміттєзвалища. Отримані дані обробляються  і надсилаються у вигляді звернень громадян до органів місцевої влади для подальшого  вирішення питання.

Інтерактивна мапа має також мобільний додаток із функцією он-лайн сповіщення, який функціонує на всіх мобільних пристроях. Завантаживши  безкоштовно програму на телефон, кожен може оперативно сповістити про виявлене сміттєзвалище та додати фото.