Медичну реформу у Полтавській області профінансують міжнародні організації
20 січня 2017, 13:16

Полтавській та іншим областям на систему охорони здоров’я виділять $ 2,5 млн.

Кошти отримають регіони, які першими запустять медичну реформу, отримають технічну та організаційну допомогу в рамках тристороннього проекту, який стартував за участю Світового банку, Швейцарського бюро співробітництва та Міністерства охорони здоров’я.

Проект розрахований на 2017-2020 рр. Він складається з двох компонентів: технічної допомоги регіонам у впровадженні пріоритетних напрямків реформування охорони здоров’я та у підвищенні інституційної спроможності з метою поліпшення управління системою охорони здоров’я, боротьби з корупцією в ній, моніторингу закупівель та фінансової діяльності проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Як повідомляють на сайті Міністерства, в березні 2015 року рада директорів СБ схвалила позику, яка входить до структури СБ Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) в сумі $ 214,73 млн євро для реалізації проекту «Покращення охорони здоров’я на службі у людей» в Україні.

Загалом проект спрямований на реалізацію трьох пріоритетних  завдань: боротьба з неінфекційними захворюваннями, поліпшення якості та ефективності надання медичної допомоги, а також оптимізація і реструктуризація лікарень і амбулаторних послуг вторинної ланки в восьми областях України — Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Волинській і Рівненської.