Проїзд у кременчуцьких маршрутках можуть підвищити до 5 гривень
16 січня 2017, 17:24

16 січня на брифінгові для представників ЗМІ міський голова Кременчука Віталій Малецький озвучив офіційну позицію щодо можливого збільшення ціни на проїзд в міських маршрутках .

«Надійшло ряд звернень від перевізників, які працюють на маршрутах міста Кременчука. Вони закладають у тариф різні цифри від 5  до 8, 71 грн. Психологічно і економічно обґрунтована межа підвищення в режимі маршрутного таксі не більше 5 грн. Наразі це 4 грн.

Якщо проведемо ґрунтовну аналітику тих розрахунків, що подають, то вийдемо на цифру 4,50. Тому що не рахуються пасажири, що входять і виходять», – зазначив мер.

Міський голова назвав і чинники, за якими зростання вартості проїзду в кременчуцьких маршрутках неминуче. А це і зростання мінімальної заробітної плати і часткове зростання вартості паливно-мастильних матеріалів.

«Зростання курсу долару призвело до того,що бензин подорожчав, але не настільки, щоб підвищувати вартість проїзду до 8 грн», – зазначив очільник Кременчука.

Тож скоріш за все ціну за проїзд у міських маршрутках таки піднімуть.

Але варто нагадати, що розрахунки на підвищення вартості проїзду в маршрутках, які подадуть міські економісти, мають затвердити в Антимонопольному комітеті.

Про підвищення вартості проїзду в «звичайному» режимі мова поки що не йде. Наразі тут тариф 3 гривні.