Авіатренажер. Центр підготовки пілотів в Кременчуці
28 лютого 2017, 22:33

НВО «Авіа» у тісному співробітництві з ДК «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром» відкрили в Кременчуці передовий центр для тренування пілотів та екіпажів вертольотiв Мi-8МТВ,Мі-17В5, Мi-171Ш, Мi-24 для потреб Повітряних сил та армійської авіації Збройних сил України.

Спеціально створений комплекс увібрав у себе новітні досягнення в сфері підготовки пілотів, а його серцем став надсучасний тренажер найвищого рівня за FFS level D за міжнародною сертифікацією. Поєднання надсучасний технологій та типу вертольота робить його унікальним не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Яром всього комплексу стало програмне забезпечення, яке було розроблено безпосередньо українськими програмістами. Саме завдяки йому вдається зі 100% точністю передати всі аспекти реального польоту, поводження машини при різних умовах та льотних ситуаціях.

У склад комплексу також входить новий тренажер вертольоту Мі-24ПУ1, який НВО «Авіа» розробляє на замовлення Міноборони України і в повному обсязі повторює технічне оснащення реальних бойових вертольотів.