Дорожня патрульна поліція може з’явитися в Кременчуці
28 лютого 2017, 13:59

Дорожньо-патрульна поліція,яка прийде на зміну ДАІ, може з’явиться в Кременчуці вже у цьому році. Про це в інтерв’ю «Кременчуцькому Громадському ТБ» заявив начальник управління патрульної поліції Нацполіціі України Євген Жуков, який приймав участь в урочистостях з нагоди річниці патрульної поліції Кременчука.

За його словами, 2500 тис. співробітників дорожньої патрульної поліції працюватимуть на трасах національного значення. Дорожня патрульна поліція вийде на основні траси вже у вересні. Дорожні інспектори будуть підпорядковані департаменту патрульної поліції Нацполіціі України. На уточнююче запитання чи запрацює дорожній патруль у вересні і в Кременчуці, де проходить держтраса «Бориспіль-Кременчук-Дніпро» Євген Жуков відповів, що точного графіка по Кременчуку в нього ще немає, але запуск дорожніх патрулів буде здійснено в два етапи: у вересні і на початку 2018 року.

Дорожня поліція буде нести службу на машинах «Міцубісі». Самі машини нацполіція отримає вже влітку, щоб у вересні виїхати на дороги.

Що стосується того, коли прості патрульні поліцейські з’являться у Горішніх Плавнях, то Євген Жуков відповіддю засмутив: в найближчих планах відкриття управління в цьому місті немає. Можливо, патрульні з’являться в якомусь із міст області наприкінці року, але поки остаточно не визначено, в якому саме населеному пункті запрацюють нові поліцейські.
Найближчим часом патрульні з’являться в Сарнах, Умані та Мелітополі.

Євген Жуков також сказав, що з 13,5 тис. патрульних поліцейських за рік роботи зі служби пішли 628 чоловік. Причини тут різні: від дисципліни до власного бажання.
Що стосується вакансій, то в Україні зараз налічується близько 2000 вакансій патрульних. Вже оголошено донабор в Одесі, Запоріжжі, Києві та Дніпрі. В майбутньому буде оголошений донабір і в Кременчуці.

Нових патрульних поліцейських з кінця 2017 початку 2018 року планується готувати на базі спеціальної учебки, яка з’явиться в Києві.