Курка в штанах зупинила грабіжника. Крадіжка у супермаркеті.
10 лютого 2017, 20:11

У п’ятницю, 10 лютого після обіду охоронці одного із  кременчуцьких супермаркетів в  помітили на камерах спостереження молодика, років 30-ти, який дивно поводився.

Стали пильнувати за чоловіком , крім того попередили охорону у торгівельній залі, щоб теж спостерігали. Молодик ходив між прилавками із товаром, спілкувався із своєю напарницею та приятелем. Коли виходив через касу, охорона затримала його. Чоловік хотів винести тушку охолодженої курки.

За словами охоронця, курячу тушку (близько 2 кг) запхнув собі в джинси ззаду і прикрив курткою.

Коли переглянули камери спостереження з’ясувалося, що крім курки, чоловік вже встиг викрасти і віднести до камери схову: баночку червоної ікри, упаковку твердого сиру та консерву «Лосось із грибами». Загальна сума становить 304 гривні.
Зі слів поліцейських, затриманий представився «учасником бойових дій». Свої дії пояснював тим, що хотів перевірити на пильність охорону супермаркету.

Як кажуть у супермаркеті, крадіжки у  них трапляються щодня. Крадуть різні товари, і продукти харчування, і миючі засоби, і алкоголь.  Суми викраденого теж різняться: від  20-ти  до  однієї тисячі гривень, але курей в штанях ще не виносили. Подальшу долю  любителю курятини вже вирішуватиме слідство.