Кременчуцькі активісти вимагають зібрати «блокадну» сесію
2 березня 2017, 19:54

Із відповідним рішенням активісти просять не затягувати. Міська влада пропонує підготувати проект рішення на наступну сесію.

Депутати Кременчуцької міської ради не прийняли звернення щодо блокади окупованих територій Донбасу. 2 березня на сесії міської ради вносили проект звернення про підтримку блокади окупованих територій Донецької та Луганської областей та повну заборону торгівлі з ними. Про підтримку звернення заявили фракції партій «Самопоміч» та «Батьківщина». «За» підтримку проголосували лише 15. Рішення не прийняли навіть за основу аби розглянути його.

Активісти та частина депутатів заблокували трибуну вимагаючи ще раз поставити питання на голосування, проте дискусія ні до чого не призвела. Сесія завершилась, але після неї учасники АТО, активісти, учасники блокади з Кременчука, депутати та міський голова Віталій Малецький зустрілися в залі виконкому. Активісти вимагали позачергової сесії, Віталій Малецький наголошував на підготовці проекту рішення на наступну сесію в квітні. Одностайного рішення не прийняли, дискусію перенесли на наступний день – на зустріч міської влади із депутатами міської ради.