Кременчуцьких рибінспекторів вчать європейським правилам роботи рибного патруля
20 березня 2017, 14:54

В Кременчуці почали навчати працівників рибного патруля управління Держагенства рибного господарства в Полтавській області європейськими правилами роботи. Як розповіла ЗМІ координатор проектів ЄС з підтримки впровадження продполітікі в Україні Олена Довженко, тренінг триватиме 5 днів і за цей період відібрані на конкурсній основі працівники рибного патруля будуть вивчати європейський та український досвід ліквідації незаконного та нерегульованого рибальства.

Спеціально для цього в Кременчук приїхав тренер, представник служби риболовлі при Міністерстві сільського господарства в Литві Ерландос Лендзбергас. Він розповідає кременчуцьким рибінспекторам про контроль за рибальством в ЄС, основні методи управління рибним господарством, методи підвищення ефективності контролю за рибальством.

Начальник рибного патруля управління Держагенства рибного господарства в Полтавській області Оксана Кулинич зазначила, що до навчання приступили 40 працівників підрозділу. Після навчання 1 квітня вони вже повинні вийти на охорону водних просторів регіону. О.Кулініч також відповіла, що для зміцнення матеріальної бази рибного патруля вже оголошений тендер на покупку рибінспекторам 8 човнів з моторами і 5 автомобілів підвищеної прохідності.