Львівське сміття продовжують везти до Кременчука
1 березня 2017, 20:48

Мешканці сіл навколо міста відстежують та блокують фури із львівським сміттям, яке везуть в район Кременчука. Чергові сім машин із відходами зупинили жителі сіл Чечелево та Маламівки.

Це сталося вранці 1 березня. Активісти звернули увагу на сморід, що йшов від машин, які стояли неподалік будинків. За словами начальника Кременчуцького районного відділення Національної поліції Олега Стешенка саме мешканці села і викликали правоохоронців, які почали вивчати обставини справи.

Поліціянти опитали водіїв машин із тернопільськими та львівськими номерами. У маршрутних документах пунктом відправлення значилася Львівська область, а кінцева зупинка – Полтавська. Правоохоронці підозрюють, що ці машина частина другої партії львівського сміття, яке везуть до Кременчука та району. Перша була затримана наприкінці лютого.

Водії фур розповіли, що не знали кінцевого пункту, де конкретно потрібно було вивантажити сміття. Чоловіки повідомили, що їм наказали подорожувати Полтавщиною, а при прибутті мали остаточно сказати, де залишити смердючий вантаж.