Патрульні Кременчука затримали колишнього міліціонера
30 березня 2017, 19:53

В Кременчуці патрульні поліцейські затримали чоловіка, який назвався колишнім працівником правоохоронних органів, зокрема карного розшуку. Інцидент стався в районі Річкового вокзалу. Поліцейські інкримінували кременчужанину хибний виклик патрульних.

Сам затриманий Іван Шевченко, який зараз працює майстром виробничого навчання в одному з профтехучилищ міста, скаржиться на те, що поліція його не зрозуміла, адже він викликав їх аби «припинити проїзд в тролейбусі громадян без квитків». При цьому чоловік вказував на неправомірні дії кондуктора тролейбуса, яка нібито сприяла проїзду «зайців». Іван Шевченко говорить, що сам викликав патрульних, але надалі розмови не вийшло і свій рік народження він відмовився назвати. Чоловік, який на перший погляд перебував у стані алкогольного сп’яніння, постійно тримав в руці мобільний телефон та проводив відеозйомку постійно вимагаючи аби представилися працівники патрульної поліції.

Після тривалої дискусії поліцейські посадили Івана Шевченка до патрульного авто та повезли його до райвідділу. Свої дії поліцейські пояснювати відмовилися.