Скандальні збори. Батьки посварилися у кременчуцькій школі
30 березня 2017, 10:32

У кременчуцькій загальноосвітній школі №2 не припиняється конфлікт, який охопив як педагогічний колектив, так і частину батьків.
На чергових батьківських зборах 29 березня сварка знову не вщухала. Приводом для конфліктів у педколективі та серед деяких батьків є посада директора. Влітку 2016 року із керманичем школи Іриною Андрейко не подовжили контракт і півроку навчальний заклад очолювала інший керівник. Після нового року Ірина Андрейко через суд поновилася на посаді. Частина батьків та педколективу на її боці, частина проти. Департамент освіти Кременчука у цій ситуації більше виглядає як спостерігач. Безпосередньо ЗОШ №2 зараз перебуває у списку навчальних закладів, що будуть реформовані, а значить отримають новий юридичний статус– навчально-виховні комплекси. На сесію Кременчуцької міської ради буде розглянуте відповідний проект рішення, який знову може змінити керівника для ЗОШ№2.
Зараз у вирі шкільного конфлікту декілька резонансних питань – незакінчений ремонт спортзалу, харчування, позашкільна робота та інше….