Сміття зі Львова, провалене звернення щодо блокади
14 березня 2017, 19:22

Блокада окупованих територій та львівське сміття у Кременчуці. Ці теми стали актуальними на останній сесії міської ради.
Два звернення подавали на розгляд депутатів. Якщо по сміттю львівського походження депутати рішення затвердили, то щодо блокади — зверненню не вистачило голосів аби прийняти його.
Гість студії Громадського депутат кременчуцької міської ради, член партії «Об’єднання «Самопоміч» Ганна Павленко дала свою оцінку двом рішенням.

2 березня на сесії кременчуцької міської ради було внесено проект звернення про підтримку блокади окупованих територій Донецької та Луганської областей та повну заборону торгівлі з ними. Про підтримку звернення заявили фракції партій «Самопоміч» та «Батьківщина». «За» підтримку проголосували лише 15. Рішення не прийняли навіть за основу аби розглянути його. По завершенню сесії громадські активісти вимагали зібрати блокадну сесію.

Побутове сміття зі Львова вивантажують фурами на кременчуцькі землі.На сесії Кременчуцької міськради депутати прийняли звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра внутрішніх справ України, Генерального прокурора України, голови Львівської обласної державної адміністрації, міського голови Львова, щодо незаконного скидання сміття на території Кременчуцького регіону.