Українські авіатренажери, рік поліції та львівське сміття
7 березня 2017, 16:03

2 березня на сесії Кременчуцької міськради депутати обговорювали питання будівництва мосту через Дніпро на території Кременчука, а не поблизу Горішніх Плавнів.
Депутат Микола Бокован від фракції «Поруч» озвучив пропозицію підготувати звернення до Міністерства інфраструктури та Прем’єр-міністра з тим, щоб міст будували тільки у Кременчуці.

У Кременчуці разом з нерухомістю ПАТ «АвтоКрАЗ» виставили на аукціон і гуртожиток з його мешканцями. Така інформація була оприлюднена на сесії міськради 2 березня.
Як повідомив депутат міськради Руслан Ульянов, це планувалось зробити незважаючи на те, що в Україні до 2019 року діє мораторій на продаж гуртожитків з фактичними жителями.
Депутати міськради підтримали рішення, яке дозволить жителям приватизувати свої кімнати і зупинить продаж гуртожитку

НВО «Авіа» у тісному співробітництві з ДК «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром» відкрили у Кременчуці передовий центр для тренування пілотів та екіпажів вертольотiв Мi-8МТВ,Мі-17В5, Мi-171Ш, Мi-24 для потреб Повітряних сил та армійської авіації Збройних сил України.Гість студії директор НВО «АВІА» Валерій Моцарь.

2 березня на сесії кременчуцької міської ради було внесено проект звернення про підтримку блокади окупованих територій Донецької та Луганської областей та повну заборону торгівлі з ними. Про підтримку звернення заявили фракції партій «Самопоміч» та «Батьківщина». «За» підтримку проголосували лише 15. Рішення не прийняли навіть за основу аби розглянути його. По завершенню сесії громадські активісти вимагали зібрати блокадну сесію.Гість студії Громадського депутат кременчуцької міської ради, член партії «Об’єднання «Самопоміч», Ганна Павленко.

Побутове сміття зі Львова вивантажують фурами на кременчуцькі землі.На сесії Кременчуцької міськради депутати прийняли звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра внутрішніх справ України, Генерального прокурора України, голови Львівської обласної державної адміністрації, міського голови Львова, щодо незаконного скидання сміття на території Кременчуцького регіону.

Кременчуцька патрульна поліція відсвяткувала свою першу річницю. Дещо вдалося змінити на краще, а от окремі показники навіть погіршилися. Зате є куди вдосконалюватися, говорять у поліції. Гості студії голова ГО «Дорожньо-цивільний контроль» Євген Наухатько, заступник голови ГО «Дорожньо-цивільний контроль» Євген Плотницький.