Зламане кільце. «Кремінь» протистояв зіркам київського «Будівельника»
6 березня 2017, 15:50

В Кременчуці, 5 березня, БК «Кремінь» у матчі Суперліги чемпіонату України з баскетболу зустрічався з київським «Будівельником». Кияни, як лідери чемпіонату, підтвердили свій високий клас та впевнено перемогли. Навіть перестаралися та зламали кільце у залі ДЮСШ-2. Хоча і «Кремінь» епізодами показував яскраву гру.

Кремінь — Будівельник 67:94 (18:33, 17:21, 10:21, 22:19)

Кремінь: Байда 25, Кожемякін 11, Луговцов 11

Будівельник: Філдс 18 + 6 підбирань + 4 передачі, Отверченко 16, Анісімов 13, Стефенс 11

З перших секунд матчу Будівельник пішов у відрив, давши зрозуміти, що, незважаючи на відсутність турнірної складової в цьому матчі, кияни гратимуть в повну силу. Підопічні Володимира Коваля настріляли 33 очка тільки за першу чверть при відмінному проценті реалізації кидків з гри. Гості, у складі яких головними по набору очок стали Отверченко та Філдс, перевершували суперника за всіма статистичними показниками, що вилилося в двозначну перевагу на табло. Більш того перевага Будівельника по ходу першої половини матчу досягала 20 очок. Що стосується Кременя, то в складі команди Бориса Сагая єдиною світлою плямою був Богдан Байда, який набрав майже половину командних очок, записавши в актив 15 балів за стартові 20 хвилин гри.

Після великої перерви сценарій матчу не змінився. Будівельник продовжував збільшувати перевагу за рахунок елементарних взаємодій і більш високого рівня майстерності, а Кремень мучився в атаці. Господарі не встигали за атлетичними американськими легіонерами киян, не справлялися з бігменами столичного клуба в фарбі і допускали більше втрат. Гості поступово довели свою перевагу до 30 очок і в підсумку в цьому матчі залишилася лише одна інтрига – чи зуміє Будівельник “пробити” сотню. Однак, дограючи матч лавкою, пробити гросмейстерську позначку кияни не зуміли. Проте, Будівельник добув розгромну перемогу, контролюючи хід матчу протягом усіх 40 хвилин.