Будівництво нового моста із реконструкцією Крюківського мосту обійдеться в 12 млрд грн
26 квітня 2017, 12:01

Губернатор області Валерій Головко на сесії облради 26 квітня назвав суми, в які може обійтися будівництво нового моста через Дніпро.

Розглядаються 3 проекти —  будівництво моста безпосередньо у Кременчуці;  будівництво моста в обхід Кременчука (в районі Горішніх Плавнів) та  реконструкція Крюківського мосту.

За словами Валерія Головка, будівництво нового моста у Кременчуці обійдеться у 16 млрд грн.

Будівництво ж нового моста в обхід Кременчука (в районі Горішніх Плавнів) та реконструкція Крюківського мосту обійдеться в 12 млрд грн.  Але ці розрахунки попередні,-наголосив губернатор.

Головко також зазначив, що моніторингова група робила заміри транспортного потоку через Крюківський міст. 80% — це великовантажний транспорт.

Моя думка — не потрібно перевантажувати і забруднювати такою кількістю транзитного транспорту Кременчук. Але остаточне рішення прийнято буде після обговорення і презентації трьох проектів.

Днями  ж в своєму інтерв`ю РБК-Україна очільник Укравтодору Славомир Новак заявив, — «Кременчуку «світить» ремонт Крюківського мосту — або новий, але у Горішніх Плавнях.

Нагадаємо, 21 березня підписаний меморандум про співробітництво між Державним агентством автомобільних доріг України і China road and bridge corporation про проектування мосту під Горішніми Плавнями (район Редут) з виходом в Чикалівку і будівництво об’їзної дороги.