Обласна рада внесла зміни в бюджет Полтавщини на 2017 рік
26 квітня 2017, 16:55

Депутати обласної ради на сесії від 26 квітня проголосували за рішення про зміни до показників обласного бюджету на 2017 рік.

Так, зміни внесені за рахунок збільшення доходів спеціального фонду обласного бюджету, трансферів з державного та інших місцевих бюджетів. За рахунок надходжень митних платежів обсяг доходів спеціального фонду бюджету області збільшується на 100 млн грн.

Постановою Кабміну №201 від 29 березня цього року на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази ПТУ в 2017 році збільшився обсяг субвенції на 300 тис грн.

Обсяг субвенції на реформування регіональних систем охорони здоров’я збільшується на 189,5 млн грн.

На відшкодування вартості лікарських засобів здійснюється перерозподіл обсягу зазначеної субвенції між місцевими бюджетами Полтавщини у сумі 18,5 млн грн.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на вибори депутатів місцевих та сільських рад передбачена в сумі півмільйона гривень.

Також 28,6 тис грн направлять Полтавському обласному центру екстреної медичної допомоги на придбання апарату для лікування гострого інфаркту міокарда жителів Кременчуцького району