#Cобор. Активістки проти храму на площі Перемоги
6 травня 2017, 14:59

В Кременчуці громадські активістки виступають проти відновлення Свято-Успенського кафедрального собору на площі Перемоги. Анна Бутова і Яна Коваль опублікували у соціальній мережі петицію проти будівництва кафедрального Собору на центральній площі.

«Стосовно питання забудови площі Перемоги Кременчука, а також громадських слухань, які проходили з вересня по жовтень 2016 року та громадських зборів невідомих осіб, що проходили 06.10.2016 року у великому залі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, нами сьогодні були подані заяви до поліції та прокуратури м.Кременчука.

Так як матеріали щодо розгляду пропозицій громадян, які надходили у встановлений термін стосовно питання забудови площі Перемоги м.Кременчука у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 та ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також висновки таких звернень відсутні, та враховуючи ряд інших порушень, з цього виходить, що рішення щодо громадських слухань або взагалі не було прийняте або було прийняте без розгляду пропозицій громадян.

Такі дії кваліфікуються як дії, що вводять в оману, адже жодним законодавством не передбачена процедура громадських слухань шляхом підняття рук та невстановлення осіб голосуючих.