Три роки війни. Працівниця Донецького аеропорту
18 травня 2017, 12:41

26 травня 2014 року Ольга в останнє вийшла на роботу в новому терміналі Донецького аеропорту, де вона працювала комплектувальницею.

Жінка добре пам`ятає, як начальник зміни зайшла до дівчат і сказала щоб вони швидко збиралися бо незабаром може розпочатися захоплення аеропорту з боку «денерівців».

Останній рейс так і не вилетів з аеропорту, згодом розпочалася і сама атака на новий термінал. Сюди зайшли кадирівці, після чого мирне життя для аеропорту закінчилося.

Вже три роки як Ольга більше ніколи не була на своєму робочому місці. Зараз жінка працює продавцем в сільському магазині.

В квітні 2017-го виповнилося 3 роки з дня оголошення антитерористичної операції на Донбасі. Три роки фактичної війни на сході країни стали частиною життя для сотень тисяч людей. В новому проекті «Три роки війни» Громадське.Кременчук продовжує свою серію документальних мікрофільмів про події на Донбасі.

Це життя та історії українців, які живуть в зоні АТО, це історія людей, про те як починалася для них ця війна. Це історії військових та опорних пунктів, за які точаться трирічні бої.

«Три роки війни» — це продовження серії «Агресія проти України», «Друге літо війни», «Східний фронт», «Донецький аеропорт», «Діти війни» та інших.