Уряд планує залучити китайські гроші на новий міст в Кременчуці
20 травня 2017, 14:54

Україна планує взяти в Ексімбанку Китаю для будівництва моста в Кременчуці 300 млн доларів кредиту, повідомив перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів за підсумками зустрічі з віце-прем’єром Державної Ради Китаю Ма Каєм. Про це пише korrespondent.net

«Через китайську компанію «Китайські дороги і мости» ми плануємо залучити 300 млн доларів кредиту від Ексімбанку Китаю для будівництва моста в Кременчуці. А держкомпанія «Китайська залізниця» розглядає можливість інвестування в модернізацію і виробництво електричних локомотивів на виробничих площах ПАТ «Укрзалізниця», — зазначив Кубів.

Заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань також розповів про пріоритетні інфраструктурні проекти для України і наголосив на важливості залучення саме китайських інвестицій.

«Нас підтримують з китайської сторони і Мінтранс, і Мінкомерції, і віце-прем’єр, давайте зробимо один успішний інфраструктурний проект, і це відкриє двері для китайських інвестицій в Україну», — вважає Довгань.

Наявний Крюківський міст у Кременчуці перебуває в аварійному стані і може бути закритий у зв’язку із загрозою обвалення, а його двох смуг недостатньо для нормального пропуску всього транзитного та міського транспорту.

Кабмін планує будувати новий мостовий перехід через Дніпро безпосередньо в Кременчуці.