«Єврокафе» у Кременчуці
13 червня 2017, 18:54

30 травня у Кременчуці «Інтерньюз-Україна» запросило молодь на «Європейське кафе» — спілкування за кавою із Яриною Мельник.
Ярина — операційний менеджер платформи «Тепле Місто»


Платформа «Тепле Місто» вже третій рік об’єднує зусилля громади, бізнесу та адміністрації для проектів розвитку Івано-Франківська. За цей час вдалось створити громадський ресторан Urban Space 100, візуальний стиль міста, першу в Україні франшизу соціального підприємства, онлайн-радіо, мережу соціально відповідальних бізнес-партнерів та більше сотні проектів за шістьма тематичними програмами.
Власне процес реалізації анонсованих проектів найбільше цікавив кременчужан. Представники громадськості переважно ставили питання щодо ресторану Urban Space 100 та візуального стилю міста.


Для Кременчука громадські ініціативи не новина, але часто саме інфраструктурних змін місту і не вистачає. Мешканці традиційно сподіваються на діяльність чиновників, проте не готові розпочинати реалізацію власних проектів із залученням місцевого бізнесу.
У спілкуванні з Яриною Мельник учасники Єврокафе не приховували свого захоплення від того, що вже вдалося зробити в Івано-Франківську, Громада Кременчука готова це спробувати реалізувати і в своєму місті.