Знаку не було, але порушення патрульні фіксували
15 червня 2017, 15:52

Громадські активісти в Кременчуці поскаржилися журналістам та патрульній поліції на відсутність дорожніх знаків 5.41 та 5.43 на зупинці «Залізничний вокзал». Мова йде про знаки: «Місце зупинки автобуса» та «Місце зупинки тролейбуса».

На думку представників організації «Дорожньо-цивільний контроль» — це ставить під сумнів законність оформлених раніше постанов патрульної проліції про порушення автовласниками правил дорожнього руху. А саме — паркування на зупинці громадського транспорту «Залізничний вокзал». Мовляв, немає знаків — немає порушення.

Знаки, які є на зупинці зараз, запевняють активісти, не відповідають офіційним нормам ДСТУ (державним стандартам України).

Поліцейські із цим погоджуються, але говорять, що патрульним немає часу вимірювати знак на відповідність ДСТУ, до того ж самі водії добре знають, є знак чи нема, що це зупинка громадського транспорту.

Правоохоронці наголошують, що встановлювати дорожні знаки — це справа комунальних служб , а вони відслідковують та пишуть відповідні рапорти про їх відсутність.

У підсумку виїзна комісія, з числа з поліцейських, комунальників та активістів, вирішила — відповідні знаки мають бути на зупинці «Залізничний вокзал»… І вже найближчим часом.