Нові Герої. Дружина
17 липня 2017, 14:46

Вони були парою, яку зустрічало все місто. Учасник АТО на інвалідному візку Євген та наречена Світлана, яка півроку боролася за його життя. Жінка стала для бійця ангелом-охоронцем, змогла не лише допомогти йому повірити в себе, але й подолала опір чиновників, які фактично викинули чоловіка на обабіч суспільного життя. До Світлани тепер звертаються хлопці-учасники АТО, які залишилися наодинці зі своїми проблемами.

В Кременчуці, Полтавської області, відбулося незвичайне весілля. 44-річний боєць добровольчого батальйону «Донбас», Євген Саленко одружився прямо в шпиталі для інвалідів війни. Його наречена Світлана, родом з Білорусі, тривалий час жила в Маріуполі. Євген познайомився з жінкою за кілька днів до важкого поранення, яке отримав під час боїв в селищі Широкине. Коли Світлана дізналася про те, що Євгена поранено, покинула все та поїхала до нього в шпиталь. З того часу вони не розлучалися.

За зізнанням Євгена, Світлана дала йому друге життя, життя після війни та отриманого каліцтва. Разом з лікарями кохана півроку боролася за те, щоб боєць вижив, адже декілька днів Євген був у комі. А далі був непростий шлях фізичної та психологічної реабілітації, яка продовжується і зараз. Світлана не медик, проте відчуття до Євгена стали тією силою, яка врятувала захисника України. Зараз ця пара – це звичайне подружжя, яке має свої сімейні радощі та побутове сьогодення. Позаду важкі часи, але в майбутньому їм ще доведеться боротися за своє сімейне та особисте щастя.