Нові герої. Забрати з вулиці
4 серпня 2017, 17:44

Кременчужанин Влад створив у дворi багатоповерхiвки невеликий спортивний зал своїми руками. Не шукав меценатів, не просив чиновників, які лише заважали. Проблему вакууму дозвілля молоді Влад щодня бачить в своєму мікрорайоні. Тут чимало соціально неблагополучних родин, поширюється підліткова злочинність, наркоманія, алкоголізм. Такому «суспільству» Влад кинув свій виклик.


Знайшов майданчик, який облаштував власноруч, сам зробив нехитрі спортивні тренажери та відкрив спортивний зал. Спершу відвідувачів було небагато, а потім туди потягнулися підлітки. Навіть не лише аби займатися спортом, а просто побути в іншій атмосфері, яка відрізняється від того, що вони бачать вдома та на вулиці.


Влад – людина віруюча, але не релігійні догми доводить дітворі, а говорить кожному, що особистість формується з вчинків, які не пов’язані з хамством, злочинністю, наркоманією та алкоголем. Для багатьох це стало рубіконом і чимало молодих людей повернули свою долю в інший напрямок та не стали героями кримінальних хронік.
Зараз Владу допомагають і хлопці, які пройшли АТО. Вони приклад для молоді, що життя – це часто і небезпечний вибір, який доводиться робити, аби зупинити зло та захистити свою країну.