Оазис в межах міста
9 жовтня 2017, 14:50

Цей радянський розплідник або зелене господарство, для вирощування рослин в Кременчуці, прийшов у занепад. Його відродження стало поштовхом до створення своєрідного оазису в межах промислового міста та появи в Кременчуці екзотичних рослин.

Кременчужанин Андрій Погрібний здійснив не лише свою мрію. В кременчуцькій громаді все більше стає популярною ідея зеленого міста,, де б «царство асфальту і бетону» з часом поступилося впорядкованим паркам та скверам.

Ініціатива відродження розплідника та створення на його базі зеленої зони, де можна побачити рослини не тільки з України, але й всього світу, захопила чимало людей.
Аби долучитися до куточка природи посеред міста, сюди прямує багато екскурсій.

Рослини з розплідника можна побачити і у оновленому «Міському саду» (історичний англійський парк). Тут почалося впорядкування занедбаної території, де очищене старе озеро, поступово відновлюється атмосфера, яка панувала тут більша 100 років тому.

Вплинув оазис і на ситуацію із центральним сквером Кременчука. Відроджені зони відпочинку стали не тільки зоною комфорту, але й місцем для залучення інвестицій та розбудови навколишньої інфраструктури.

Наразі, в кременчуцькій громаді ведуть розмову, щодо ідеї проекту парку на сезон. Такий європейський досвід, впевнені в Кременчуці, може стати реальністю і в Україні.