БК «Кремінь» припинив виступи у Кубку України
5 листопада 2017, 18:07

Відсутність досвідчених лідерів команди Аміля Хамзаєва та Олександра Неруша суттєво вплинула на результат гри для «Кременя» у кубковому протистоянні з БК «Золотий вік» (Кропивницький). За підсумками двох зустрічей до 1/8 фіналу Кубку України  прямує саме «Золотий вік».

За домовленістю клубів дві гри відбувалися у Кременчуці.  «Кремінь» не міг розраховувати на досвідченого центрового Аміля Хамзаєва, який мав проблеми зі здоров’ям. У підсумку це також вплинуло на підсумковий результат матчів. «Кременю» не вистачило потужності у боротьбі з центровими «Золотого віку». Також не зміг допомогти «Кременю» і ще один з лідерів команди Олександр Неруш. Тим не менше господарі майданчику дали справжній бій «Золотому віку» у двох кубкових іграх.

4 листопада. Кременчук. Кубок України. 3 кваліфікаційний раунд. 1 гра.

13.00. Арена КДЮСШ-2.

«Кремінь» (Кременчук) – «Золотий вік» (Кропивницький) 83:93 (16:29, 23:19, 19:24, 25:21)

«Золотий вік» та «Кремінь» здобули по дві перемоги у чотирьох чвертях, але «Золотий вік» зробив це результативніше та у підсумку здобув перемогу у матчі. У «Кременя» кращим снайпером виявися Антон Михайленко – 20 очок. У «Золотого віку» Дмитро Антонець набрав 22 очки.

5 листопада. Кременчук. Кубок України. 3 кваліфікаційний раунд. 2 гра.

13.00. Арена КДЮСШ-2.

«Золотий вік» (Кропивницький) – «Кремінь» (Кременчук) 85:76 (20:22, 26:19, 18:19, 21:16)

«Кременю» потрібно було відігрувати відставання у 10 очок і в першій чверті все складалося непогано для кременчужан. Але другий період краще провели саме баскетболісти з Кропивницького та пішли на перерву із перевагою у 5 очок. На жаль для «Кременя», до перерви,  вони зазнали ще однієї кадрової втрати. Травму отримав Альберт Кравець і не зміг продовжити гру.

Друга половина зустрічі подарувала глядачам яскравий баскетбол, жодна з команд не бажала поступатися, а тому емоцій вистачало. «Кремінь» мінімально переміг у третій чверті, але надалі сил у кременчужан не вистачило. Знову ж таки далася взнаки відсутність двох лідерів Аміля Хамзаєва та Олександра Неруша, а також травмованого Кравця. Навпаки дуже добре себе проявили юні центрові Ігор Сергеєв, Іван Шаповал, та молоді гравці Антон Михайленко, Артем Клопота та Альберт Кравець.

У кременчужан найвищу результативність показав Артем Клопота — 17 очок. У «Золотого віку» 23 очки набрав Владислав Унгурян.