Акваферма. Український досвід
25 грудня 2017, 14:16

Світові компанії-імпортери почнуть вирощувати популярні види риби та морепродуктів на території України за інноваційними технологіями. Про це говорять у Держрибагенстві. Підприємства будуть створювати спеціальні ферми для розведення найбільш популярних видів риби. Проте українські виробники наполягають, що вони не гірші за світові компанії та в наших умовах можуть вирощувати рибу, якої раніше не бачили в українських річках та озерах. На допомогу приходять новітні технології.

В Кіровоградській області вітчизняні фермери створили сучасне господарство з розведення екзотичних, для України, африканських сомів, а в майбутньому планують нагодувати українців австралійськими раками.

Дехто з фермерів раніше і не мав справи з рибним господарством, але тепер успішно опановує цей бізнес застосовуючи інноваційні технології.

Вони не розуміють чому варто чекати на іноземців, коли український бізнес успішно реалізовує такі проекти. Вже рік африканський сом поставляється на прилавки супермаркетів двох областей.

Яким зараз є рибний ринок в регіонах, що приходить на зміну колишнім радянським рибгоспам? – про це в матеріалі Громадське.Кременчук