БК «Кремінь» — БК «Золотий вік» (Інфографіка)
6 грудня 2017, 20:22

Громадське.Кременчук підготувало для вболівальників баскетбольного клубу «Кремінь» інографіку, що дасть можливість проаналізувати два матчі проти БК «Золотий вік». Що вдалося команді, в чому поступилася і хто став лідером матчів? Відповіді на ці питання ви зможете отримати проаналізувавши набір інфографік наведених нижче.

Дивись. Думай. Вирішуй.

Перша гра

Перша гра спареного домашнього туру для кременчужан вийшла вдалою на старті, але потім лише у четвертій чверті «Кремінь» був сильніший за «Золотий вік». Другу та третю чверті виграли баскетболісти з Кропивницького і цього гандикапу їм виявилося досить аби здобу перемогу у зустрічі. Кінцівка видалася нервовою, легіонер «Кременя» Аміль Хамзаєв своїм фантастичним трьохочковим кидком подарував господарям надію,  втім «Кремінь» так і не наздогнав суперника. У гостей головним снайпером став Олексій Дробязко – 27 очок, а Вячеслав Моторчук йому суттєво допоміг – набравши 17 очків.

У кременчужан справжнім лідером став Аміль Хамзаєв – 32 очки, що вдвічі більше ніж він закидує в середньому за гру. Також у нього був високий відсоток попадань трьохочкових — 5 влучних із 7, що склало 71%.

Аміль Хамзаєв Інфографіка

Друга гра

Після першої чверті гри всім присутнім в залі кременчуцького ДЮСШ-2 здалося, що інтрига остаточно померла. «Золотий вік» на старті просто ввів у нокдаун господарів своїми 4-ма влучними трьох очковими поспіль! Підсумок чверті  – «-15» для кременчужан. Друга чверть гри особливого оптимізму глядачам, які заповнили трибуни ДЮСШ-2, не додала, перевага гостей у рахунку іноді сягала 25 очок. У порівнянні із першим матчем домашнього туру, у «Кременя» фактично нічого не виходило, гравці нервували та припускалися помилок, а впевненість гостей з Кропивницького лише додавала проблем кременчужанам. На велику перерву «Кремінь» пішов поступаючись 37:53.

Для Кропивницького на початку третьої чверті нічого біди не віщувало і це можливо вплинуло на благодушний настрій гостей, яким здавалося, що перемога вже здобута. «Кремінь» став надійнішим у захисті та влучним у нападі, запрацювали на повну потужність лідери команди Хамзаєв, Кадигроб, Тимощук, Неруш, Чигринов і юний Ігор Сергєєв.

«Золотий вік» не відразу зрозумів зміни перебігу подій на майданчику, а коли господарі скоротили своє відставання до мінус 6-8 очок, баскетболісти з Кропивницького відчутно занервували та почали припускатися помилок в атаці та захисті. Титанічними зусиллями «Кремінь», за шаленої підтримки глядачів, навіть двічі виходив вперед, а в кінці 4-ї чверті, за рівного рахунку 80:80, кременчужанин Іван Тимощук відправився у черговий рейд під кільце суперника, але його кидок заблокували. У підсумку нічия і ще 5 хвилин овертайму, як продовження неймовірного матчу.

Ще нічого не було втрачено для «Золотого віку», проте вони пережили нокдаун і так і не змогли з нього вийти. «Кремінь» вже не зупинився – перемога 7:2 у овер-таймі та перемога в матчі 87:82. Після невдалої серії з останніх матчів чемпіонату та Кубку України «Кремінь» зміг здобути таку очікувану перемогу.

Інфографіка БК Кремінь

Найбільше очків в матчі набрав Ярослав Кадигроб — 21. Також саме він провів на майданчику найбільше часу.

Інфографіка Кадигроб

Не менш ефективним у матчі був Іван Тимощук, який набрав лише на одне очко менше ніж Ярослав Кадигроб. Проте, на жаль, Іван не зміг реалізувати 67% трьохочкових кидків і стільки же двохочкових.