Через трагічні ДТП патрульні перевіряють маршрутки
20 квітня 2018, 13:06

Через трагічні ДТП за участю громадського транспорту українські патрульні вийшли на вулиці міст, аби перевірити технічний стан маршруток та автобусів. Кременчук не виключення. Згідно заходу «Перевізник» патрульні 20 квітня проінспектували маршрутки №15 та 15Б на кінцевій зупинці «Річковий вокзал».

Вже у першого ж перевізника у автобусі «Богдан» не виявилося ні вогнегасника, ні аптечки. Водій пообіцяв, що через півгодини все буде на місці. В наступних маршрутках особливих зауважень з боку правоохоронців не було.

Журналістів цікавила наявність аварійних виходів у нових маршрутках за напрямком №15. У підсумку у одній маршрутці не знайшли запасного виходу, але висіли молотки, якими під час необхідності можна розбити скло. На цьому перевірка біля зупинки «Річковий вокзал» завершилася і патрульні рушили далі по місту.

Варто зауважити, що одна з маршруток, а саме «Мерседес Спринтер», ретирувалася з місця події ще до того, коли до неї могли б підійти поліцейські. Диспетчер відповіла, що машину відправили на діагностику. Кременчужани, які стояли на зупинці поскаржилися на стан частини маршруток, а саме на незручність у салоні, коли їде багато людей, бруд, тісне розташування сидінь, проблеми із відкриттям вхідних дверей та інше.

За словами старшого інспектора прес-служби Патрульної поліції Кременчука лейтенанта Ірини Панасюк, під час комплексу заходів «Перевізник» патрульні посилять контроль за безпекою дорожнього руху, а також не допустять небезпечних дій за участю пасажироперевізників. Старший інспектор зауважила, що «Перевізник» не виключення з правил бо такі перевірки тривають постійно і за перший квартал 2018 року вже зафіксовано 24 порушення, які стосуються незадовільного технічного стану маршруток. Основні претензії з боку патрульних до перевізників — це аварійні входи/виходи, стан гуми та встановлення позанормової кількості сидінь в маршрутці. За перевантаження в маршрутках з початку року складено 35 протоколів і один протокол на посадову особу, яка випустила на лінію маршрутки у незадовільному технічному стані. Згідного чинного законодавства, штрафи за порушення в межах 150-600 грн.