Останню партію локомотивів GE передали Укрзалізниці (ВІДЕО,ФОТО)
22 березня 2019, 16:21

Крюківський вагонобудівний завод завершив першу чергу проекту з доопрацювання тепловозiв General Electric i передав Укрзалізниці всi 30 локомотивiв.

22 березня 2019 на кременчуцькому підприємстві  відбулася передача Укрзалiзницi останньої партiї з 5 тепловозiв General Electгic.

У заходi взяли участь мiнiстр iнфраструктури Володимир Омелян, голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько, голова правлiння УЗ Євген Кравцов, генеральний директор GE у країнах СНД, Європи, Ближньому Сходу та Пiвнiчнiй Африцi Гохан Байхан.

Вони оглянули готовi до вiдправлення 5 локомотивiв, а також iншу продукцiю українського заводу. Зокрема пасажирськi вагони виготовленi в рамках контракту з УЗ на поставку 54 вагонiв. Серед них 2 вагони для мiжнародного сполучення габариту RIC.

Довiдка по проекту доопрацювання тепловозiв General Electric

23 лютого 2018 року у присутностi Президента Петра Порошенка та посла США в Українi Mapi Йованович вiдбулося пiдписання Рамкової угоди мiж американською компанiею «GE Transportation» та АТ «Укрзалiзниця», якаю передбачена закупiвля Україною до 225 нових тепловозiв та до 150 комплектiв для модернiзацiї старих. Угодою передбачено локалiзацiю виробництва локомотивiв до 40 відсотків

5 червня 2018 року, як початок першого етапу проекту, вiдбулося підписання Договору мiж «GE Україна», «GE Transportation» та ПАТ «КВБЗ» зi складання та постачання Укрзалiзницi 30 тепловозiв cepiї ТЕ33АС.

Перелiк i обсяг робiт по першому етапу включав пiдготовку виробництва, виготовлення шляхоочищувачiв, масок, сигнальних та радiосистем, систем вiдеонагляду, засобiв пожежогасiння, оздоблення кабiни машинiста, нанесения лакофарбових покриттiв, знакiв та надписiв, екiпiровку локомотивiв, а також послуги з сертифiкацiї, транспортування та страхування. У зв ‘язку з цим в реалiзацil проекту взяли участь близько 60 українських компанiй.

Початок успiшної реалiзації проекту також пiдтверджує готовнiсть GE щодо подальшої довготривалої спiвпраui з Україною.  Другого етапу проекту потребує вже сьогоднi визначення позиції країни щодо фiнансування проекту, можливостi надання державних гарантiй, визначення кiлькостi локомотивiв та строкiв їx постачання.