Черговий пояснив, як човен вийшов зі станції
8 квітня 2019, 19:09

На човновій станції в Кременчуці і досі не можуть повірити в трагедію, що сталася 24 березня, коли човен з 5-тьма людьми вийшов на воду на річці Дніпро та перекинувся. Четверо людей потонули, одна дівчина змогла дістатися до берега. Черговий Ігор в той день не працював, а чергувала жінка, яка, на його думку, навряд чи могла завадити виходу човна, навіть, коли ще не розпочалася навігація.

 «Ніхто ж кайданками не буде приковувати до берега, щоб люди не виходили на воду навіть до початку навігації. Якщо вони не чужі, це їхній човен то далі вже власна відповідальність тих, хто вийшов на воду. Хоча якби їх затримали на річці то оштрафували б і їх, і човневу станцію» — пояснив Ігор.

Один з трьох молодих хлопців, з тих що були на човні очолював станцію. Тільки нещодавно від серцевого нападу помер батько Сергія. Після його смерті керівництво перейшло до Сергія. Він також працював в магазині «Адмірал» і тягнув все господарство на собі.

Нагадаємо, що на човні, що перекинувся 24 березня, було троє хлопців та дві дівчини. Одна з дівчат змогла дістатися до берега, хлопці та ще одна дівчина потонули. Трагедія трапилася в районі острова Шаламай біля Кременчука.  Тіла трьох хлопців змогли знайти під водою 26-27 березня, а 28 березня їх поховали. Тіло дівчини продовжують розшукувати водолази, рятувальники та волонтери. Пошуки тривають вже 15 діб. За день водолази охоплюють територію в середньому у шість тисяч метрів квадратних. Дно обстежують за допомогою відеокамери, видимість 30-40 см, кожен великий предмет виявлений під водою перевіряється.

 Також у річці Дніпро в районі острова Шарай біля Кременчука водні поліцейські знайшли невідомого. За попередньою версією він потонув кілька місяців тому. Тіло було на мілині, на нього натрапили під час пошукової операції аби знайти дівчину, яка була на човні, що перекинувся 24 березня.