На глибині 2-14 метрів під водою шукають тіло дівчини (Фото, Відео)
1 квітня 2019, 22:26

Вісім діб в Кременчуці тривають пошуки тіла дівчини з човна, що перекинувся 24 березня на р. Дніпро. За день водолази охоплюють територію в середньому у шість тисяч метрів квадратних. Дно обстежують за допомогою відеокамери, видимість 30-40 см, кожен великий предмет виявлений під водою перевіряється.  

Таким чином, щодня, по декілька разів водолази з Кременчуцької рятувально-водолазної станції опускаються під воду з надією знайти тіло дівчини. На допомогу кременчужанам приїхали і колеги з Полтави. Глибина на якій доводиться працювати різна – від 2 до 14 метрів, дно річки в ямах, видимість обмежена. На катері Кременчуцького відділення ДСНС рятувальники разом з водолазами з ранку до вечора проводять пошукову операцію.

Разом з ними приймають участь у пошуках волонтери, створена ініціативна група, яка мобілізує зусилля містян аби допомогти у спробах знайти тіло дівчині. На березі щодня на результати пошуку очікує мама, яка втратила свою доньку. Нагадаємо на човні, що перекинувся 24 березня, було троє хлопців та дві дівчини. Одна з дівчат змогла дістатися до берега, хлопці та ще одна дівчина потонули. Трагедія трапилася в районі острова Шаламай біля Кременчука.  Тіла трьох хлопців змогли знайти під водою 26-27 березня, а 28 березня їх поховали. Тіло дівчини продовжують розшукувати водолази.