Шукали тіло дівчини, знайшли тіло чоловіка. Особу встановлено
5 квітня 2019, 10:30

У річці Дніпро в районі острова Шарай біля Кременчука водні поліцейські знайшли невідомого. За попередньою версією він потонув кілька місяців тому. Тіло було на мілині, на нього натрапили під час пошукової операції аби знайти дівчину, яка була на човні, що перекинувся 24 березня.


Поліцейськими Кременчуцького районного відділення поліції встановлено особу померлого. Ним виявився 22-річний мешканець Черкаської області, який в вересні 2018 року поїхав на роботу в Кременчук та останній раз виходив на зв’язок з рідними в кінці грудня.

За попереднім висновком судово-медичної експертизи смерть настала в результаті утоплення

Наприкінці грудня 2018 року в Кременчуці поліція розшукувала 21 річного Олександра Капустіна. Як повідомляли правоохоронці Олександр був жителем Черкас. За словами рідних він поїхав у вересні 2018 року працювати в Кременчук. Останній раз Олександр виходив на зв’язок 23 грудня. Мама Олександра подала заяву до відділу поліції в Черкасах, а потім приїздила до Кременчука.

фото із соцмереж
Знайшли потопельника у Дніпрі

Нагадаємо, вже більше десяти діб у Кременчуці тривають пошуки тіла дівчини з човна, що перекинувся 24 березня на р. Дніпро. За день водолази охоплюють територію в середньому у шість тисяч метрів квадратних. Дно обстежують за допомогою відеокамери, видимість 30-40 см, кожен великий предмет виявлений під водою перевіряється. 

На човні, що перекинувся 24 березня, було троє хлопців та дві дівчини. Одна з дівчат змогла дістатися до берега, хлопці та ще одна дівчина потонули. Трагедія трапилася в районі острова Шаламай біля Кременчука.  Тіла трьох хлопців змогли знайти під водою 26-27 березня, а 28 березня їх поховали. Тіло дівчини продовжують розшукувати водолази, рятувальники та волонтери.