Свідок розповів, як врятувалась дівчина з човна (ВІДЕО)
4 квітня 2019, 15:39

Одна з дівчат, яка 24 березня змогла врятуватися з човна, що перекинувся на р.Дніпро, була одягнута та з сумкою, де був телефон.

Про це розповів кременчужанин Костянтин, який сказав, що саме він знайшов дівчину на березі Дніпра в районі дачного кооперативу в Кременчуці. За словами Костянтина, який повертався з магазину на дачу, де постійно живе, почув як дівчина кликала на допомогу: «Я був з ліхтариком і по його світлу вона вела мене до того місця, де знаходилася. Це було метрів 20 від води. Коли вона допливла то змогла ще трохи пройти по берегу та почала кликати аби їй допомогли».

Як розповів Костянтин дівчина була у шоковому стані, на ній був верхній одяг, зокрема куртка, та невелика сумка в якій знаходився мобільний телефон. Костянтин доніс дівчину на руках на дачу, дав їй сухий одяг, чаю та вставив сім-карту з її мобільного  в свій телефон і дівчина змогла додзвонитися мамі та викликати поліцію.

Також Костянтин сказав, що човен, який перекинувся з людьми 24 березня був непошкодженим та у нормальному стані.

Нагадаємо, що на човні, що перекинувся 24 березня, було троє хлопців та дві дівчини. Одна з дівчат змогла дістатися до берега, хлопці та ще одна дівчина потонули. Трагедія трапилася в районі острова Шаламай біля Кременчука.  Тіла трьох хлопців змогли знайти під водою 26-27 березня, а 28 березня їх поховали. Тіло дівчини продовжують розшукувати водолази, рятувальники та волонтери. Пошуки тривають вже 11 діб. За день водолази охоплюють територію в середньому у шість тисяч метрів квадратних. Дно обстежують за допомогою відеокамери, видимість 30-40 см, кожен великий предмет виявлений під водою перевіряється.

Також у річці Дніпро в районі острова Шарай біля Кременчука водні поліцейські знайшли невідомого. За попередньою версією він потонув кілька місяців тому. Тіло було на мілині, на нього натрапили під час пошукової операції аби знайти дівчину, яка була на човні, що перекинувся 24 березня.