Трагедія на Дніпрі. Післямова (Спецрепортаж)
27 квітня 2019, 20:53

24 квітня в річці Дніпро волонтери знайшли тіло дівчини Карини яка була на човні, що перекинувся 24 березня біля Кременчука. Це остання жертва жахливої  катастрофи на воді. ЇЇ шукали протягом місяця. Трьох хлопців, які були з Кариною на човні 24 березня, знайшли на дні Дніпра через кілька днів після трагедії. Ще одна дівчина, яка в той день була на човні, змогла дістатися до берега.

Чому такими тривалими виявилися пошуки Карини та якими є обставини трагедії на воді, з чого все розпочалося та де закінчилося? – на ці запитання Громадське.Кременчук шукало відповіді безпосередньо на місці події.

З 25 березня ми були поряд з рятувальниками та водолазами, представниками ДСНС та водної поліції, відзняли низку репортажів та вирішили в останньому матеріалі зробити післямову… післямову того, що сталося 24 березня біля Кременчука, навпроти острова Шаламай на річці Дніпро. Разом з рятувальниками Кременчуцької водолазно-рятувальної станції ми пройшли цей скорбний шлях по воді – від човнової станції до того місця, де знайшли Карину.