Знайшли тіло дівчини з човна, що перекинувся біля Кременчука (Відео)
24 квітня 2019, 13:55

Волонтери знайшли тіло дівчини з човна, що перекинувся 24 березня на річці Дніпро. Трагедія сталася біля Кременчука навпроти острова Шаламай. Дівчину рятувальники, волонтери та водолази шукали цілий місяць. За словами керівника Кременчуцької рятувально-водолазної станції Василя Білоуса, тіло знайшли за 3,5 км звідти, де перекинувся човен. За народним висловом це місце має назву «Дурний кут». Як зазначив Василь Білоус, тіло дівчини вже пролежало на поверхні приблизно один-три дні. Після того як на тіло натрапили волонтери, з іншого місця пошуків приїхали рятувальники, представники ДСНС, а потім слідча оперативна група разом з мамою дівчини Карини, яка потонула 24 березня.

На цьому 30-ти денні пошуки дівчини завершено. Це стала найтриваліша пошукова операція в історії Кременчука та Полтавської області. Громадське Кременчук висловлює співчуття рідним, близьким, друзям та знайомим трьох хлопців (Данила, Дмитра та Сергія) та дівчини Карини, які потонули 24 березня на човні, що перекинувся

На березі Дніпра зібралися близькі та рідні.

Слідчо-оперативна група виїхала катером аби оглянути тіло дівчини.

На березі чергують лікарі Швидкої допомоги.

Нагадаємо, що на човні, що перекинувся 24 березня, було троє хлопців та дві дівчини. Одна з дівчат змогла дістатися до берега, хлопці та ще одна дівчина потонули. Трагедія трапилася в районі острова Шаламай біля Кременчука. Тіла трьох хлопців змогли знайти під водою 26-27 березня, а 28 березня їх поховали. Тіло дівчини протягом місяця розшукували водолази, рятувальники та волонтери.

Фото: kg.ua