Кременчуцький ТОР. Іспит на силу та витримку
27 червня 2019, 21:21

Поліціянти кременчуцького спецпідрозділу тактико-оперативного реагування (ТОР) пройшли планові спортивні іспити на силу та витримку. Таке тестування у спецпризначенців відбувається кожні півроку. Для чотирьох «торівців» іспити були вперше – вони наразі проходять відбір до складу підрозділу.

В переліку обов’язкової програми спортивного тестування – це крос, тест Купера та підтягування на турніку. Поряд з хлопцями іспит на силу та витримку здавали і дві дівчини, які ні чим не поступалися сильній статі, проте додавали до цього свою жіночу чарівність.  

Заступник командира батальйону патрульної поліції Кременчука Сергій Мельник відзначив, що «торівці» показили не тільки силу та витримку, але й характер завдяки якому спейпризначенці і пройшли спортивне випробування до кінця. За словами Сергія Мельника є що покращувати, втім це робити цілком реально, адже видно прогрес з боку спецпризначенців.

 Кременчуцька рота ТОР у складі батальйону патрульної поліції Кременчука створена протягом року. Спецпризначенці вже встигли прийняти участь в охороні громадського порядку під час масових заходів. «Торівці» патрулювали на вулицях, коли до Полтави приїхав Президент України та під час дебатів кандидатів в Президенти в столиці України на НСК «Олімпійський» 19 квітня. Спецпризначенці присікають розбої та грабежі, незаконне зберігання холодної та вогнепальної зброї, борються з наркодилерами та приймають участь в затриманні особливо небезпечних злочинців.