Cкажений собака покусав чоловіка
8 серпня 2019, 14:55

У Кременчуці 24 липня скажений собака покусав чоловіка. Жінка за кілька днів звернулася до спеціалістів Кременчуцької районної лікарні ветеринарної медицини та взяли собаку під ветеринарний нагляд за місцем проживання. 29 липня тварина померла чи був це сказ покаже експертиза.

Кременчук та 10 км зона навколо потрапили у карантинну зону: Маламівка, Підгорівка, Білецьківка, Чечелеве, Кривуші, Садки, Кам’яні Потоки. У цих селах та у Кременчуці до 28 серпня мають щепити усіх нещеплених тварин та провести роз’яснювальні бесіди з населенням.

Власниця собаки Бутон Ольга розповіла, що за кілька днів до того, як собака вкусила та пошматувала качок, вона пасла з ним кіз. Бутон був дуже лагідний й ліз на руки. Так і на прогулянці Бутон тримався біля своєї господарки й облизнув її обличчя.

Жінка лише згодом зрозуміла, що захворіла. У неї боліло горло, німів язик та були судоми рук та ніг. Такі симптоми були й у сина Михайла.

Ліки вартісні й коштують 800 гривень за ампулу. У Кременчуці дістати ліки було не з простих — необхідно було замовляти зі Львова.