Громадське.Кременчук шукає журналістів

Громадське.Кременчук — це сучасна телестудія котра була заснована в 2014 році. Фінансування здійснюється за рахунок європейских фондів та грантів. Це дає нам змогу бути незалежними від локального бізнесу та можновладців і прозоро висвітлювати будь-які події.

За час свого існування ми здобули величезний досвід у створенні сучасного телебачення. Ми використовуємо новітню техніку та технології. Це дає нам можливість вести прямі ефіри зі студії та місць подій.  Наші журналісти приймали участь в тренігах каналу “1+1” та європейських ЗМІ. Наш YouTube канал найпопулярніший у регіоні. Тисячі людей щоденно читають нас в соціальних мережах і заходять на наш сайт.

В 2016 році ми отримали ліцензію на телемовлення. Це дало нам можливість з’явитись в кременчуцькій кабельній мережі “Чумгак” (Молодіжний, 3-й Занасип, Нагірна частина, Крюків) та в IPTV мережі провайдера “Сетілайт”. Ефір Громадське.Кременчук доступний 24 години на добу.

Ми постійно знаходимось в пошуку нових напрямків та ідей. Тому, можливо, саме ти допоможеш нам стати ще краще!

Варто розуміти, що Громадське.Кременчук — це телестудія нового формату. За роки існування ми створили свій власний стиль роботи заснований на ініціативі та творчості. Працювати в нас — це не значить просто сидіти в ефірі, посміхатись, та читати новини з екрану. Журналісти громадського — це універсальні солдати. Вам доведеться:

 • Їздити в різні місця при різних погодних умовах.
 • Знімати сюжети на різні теми (іноді самостійно).
 • Брати інтерв’ю у незнайомих людей.
 • Брати коментарі у людей, які не хочуть їх давати.
 • Допомагати з монтажем відео (базове вміння монтувати буде великим плюсом).
 • Писати новини та підписи до відео.
 • Розміщувати відео на YouTube та в соціальних мережах.
 • Допомагати ведучим ефіру з підготовкою новин та текстів.
 • Допомагати з формуванням плейлисту ротації на каналі.
 • Постійно навчатись.
 • Проявляти ініціативу.

Якщо у вас немає досвіду по деяким з пунктів, то ми вам допоможемо. Ми готові навчати та вдосконалювати ваші навички. Для нас головне — це жага до навчання та любов до професії журналіста.

Вам потрібно буде проявляти ініціативу. Окрім основних завдань, ми хочемо, щоб ви створювали власний контент. Наприклад: знімали власні сюжети, створювали серії відео на свою тематику, створювали власні проекти, свої передачі. Це не означає, що ви будете все робити самі. Ми допоможемо. Головне — це наявність ідей для сюжетів та жага працювати.

Ви повинні бути готові до критики. Ми не зважаємо на ваш досвід роботи, вік, стать, освіту, стан душі. Для нас головне — це якість контенту. Головний суддя для нас — це глядач, який виносить свій вирок кількістю переглядів новин на сайті та відео в YouTube.

Великим плюсом буде:

 • Вміння монтувати відео (Adobe Premiere).
 • Власний блог.
 • Публікації власних текстів/відео в соціальних мережах.
 • Базове володіння англійською мовою.

Якщо нам сподобається ваше резюме, вам необхідно буде прийти на студію та пройти співбесіду. Після цього на вас чекає випробувальний термін строком в один місяць. За цей період ми оцінюємо вашу працьовитість, жагу до знань та вміння працювати в колективі. Слід розуміти, що в будь-який момент вам можуть написати і відмовити в подальшій роботі.

Для подачі резюме ви повинні бути підписані на наш канал в YouTube, та в соціальних мережах (VK або Facebook на вибір). Будь-ласка перегляньте наш сайт та ютуб канал що б розуміти чим ми займаємось і що вам доведеться робити.

Також вам необхідно буде записати коротке відео про себе. Будь-яке. Це може бути відео записане на веб камеру або телефон. Його необхідно буде завантажити на YouTube та надати нам посилання.

Якщо дочитавши до сюди ви ще маєте бажання працювати з нами та отримати унікальний досвід, то вам потрібно заповнити цю анкету.

Ми спробуємо відповісти вам на протязі тижня. Якщо ми з цим будемо затягувати, то пишіть нам на адресу: kgtv.kremenchug@gmail.com